Iryna Giblett

Viimase 12 aasta jooksul on Iryna Giblett saanud tuntuks kui austatud modelleerimise ja küünedisaini meister, ajakirja toimetaja, rahvusvaheline instruktor ja ülemaailmsete maniküüri meistrivõistluste kohtunik. Tema töid on avaldatud

professionaalsetes maniküürväljaannetes üheksas riigis, ta on loonud 10 kaanepildi kujundust ja kirjutanud üle 30 artikli. Irynat saatis edu USA 2009. aastal toimunud meistrikursusel, kus ta demonstreeris akrüülvoolimise tehnikat, stiletto-disaini ja -modelleerimist, 3D-disaini tehnikat.

Iryna oli esimene Ukraina meistrist rahvusvaheline kohtunik, kes kutsuti Düsseldorfi maailmameistrivõistluste, Londoni ning USA Nailympicsi ja Müncheni küünedisaini maailmameistrivõistluste žüriisse.

Ta on hariduselt mikrobioloog, kes töötas bakterilaboratooriumis sanitaar-epidemioloogiliajaamas. Irynat hakkas huvitama küünedisain pärast seda, kui temast sai ühe salongi klient. See hetk oli pöördelise tähtsusega Iryna elukäigus ja tõi kaasa eriala vahetuse.

Iryna on esimene Ukraina meister, keda tunnustati rahvusvahelistel konkurssidel USAs. Pärast Iryna võitu said mitmed meie instruktorid samuti esikohti USAs ja Suurbritannias (Londonis). Viimati saadi kategoorias 3D fantaasia 1. koht Nailympicsil, USAs 2012. aastal.


Enim müüdud

Kõik enim müüdud tooted