KÜÜNEDISAINI KOOL Iryna Giblett NDE

KÜÜNEDISAINI KOOL Iryna Giblett NDE

PROFESSIONAALNE ÕPE, MIS ON VÕITNUD POPULAARSUST KOGU MAAILMAS JA MILLES SAAB NÜÜD OSALEDA KA EESTIS.

Küünedisainerite kool Iryna Giblett NDE avati Eestis 2010. aasta detsembris. Iryna Giblett NDE kool on edasimüüjate võrk, mille esindajaid on rohkem kui 20 riigis, kus esindajatel on õppekeskused, milles valmistatakse ette kõrgel tasemel meistreid maniküüri, pediküüri, modelleerimise ja küünedisaini alal. Samuti on esindustes maniküürtoodete poed, kus on tohutu valik professionaalseid modelleerimise ja küünedisaini tooteid. Eesti haridus- ja teadusministeerium on meie plaanid kinnitanud ja me saime Eestis KOOLITUSLOA. 

Iryna Giblett NDE kool pakub laialdast õppeprogrammi. Õpe on ehitatud üles individuaalsele lähenemisele, me ei moodusta gruppe ja iga õpilane õpib isikliku graafiku ja plaani järgi, kuna kõigil on erinevad individuaalsed oskused, seega võib õppe kestus pikeneda sõltuvalt tulemustest, ilma lisatasuta. Programmi eesmärk on õpetada välja heal tasemel väärilisi meistreid. Iga kursuse hinna sisse kuuluvad ka kõik õppematerjalid, mida kasutatakse õppe ajal, need on kvaliteetsed ning võimaldavad õpilasel töötada korrektselt ja saavutada vastav kvaliteet. Õppe ajal saab iga õpilane VIP-kaardi, mis annab 20% allahindluse kõigile toodetele, mida nad ostavad tööks salongis, sellele lisanduvad erinevad soodustused ja kingitused. Pärast koolituse läbimist ja eksami sooritamist saab iga õpilane turvahologrammiga rahvusvahelise diplomi, samuti tasuta võimaluse osaleda eesti meistrite ettevalmistuskursustel modelleerimise ja küünedisaini meistrivõistluste jaoks, kus saame tõestada, et Eestis on tõepoolest professionaalsed tegijad. Samuti pakume juba töötavatele meistritele kursuseid kvalifikatsiooni tõstmiseks küünemodelleerimise ja disaini alal, et pidevalt ajaga kaasas käia. Koolitusi korraldavad diplomeeritud suurte kogemustega instruktorid, rahvusvaheliste konkursside ja meistrivõistluste mitmekordsed võitjad, inimesed, kes tunnevad oma ala, kes on valmis jagama kogemusi, et teie saavutaks edu, kuna teie edu on meie edu.

Samuti on koolis esindatud teeninduspersonal, kus igaüks võib tulla ja ise protseduuri kvaliteeti katsetada. Esindatud on paljud teenused, näiteks maniküür, pediküür, spaaprotseduurid, depileerimine, parafiinvahatamine, kulmude ja ripsmete korrigeerimine, kunstküünte peale kandmine ja erinevate tehnikatega disain, jne.

Meie küünedisaini stuudiost võivad meistrid osta professionaalseid tooteid firmalt Iryna Giblett AB (Rootsi) ja selle tootemargilt, mis annab eesti meistritele võimaluse tutvuda maailmaturuga ja teha koostööd teiste riikidega. Ettevõte Iryna Giblett AB (Rootsi) toodab ja realiseerib professionaalseid maniküüritooteid. Nad on töötanud välja uue koostöösüsteemi professionaalsete küünedisaini koolidega. Firma toodang töötati välja 2009. aastal ja see läbis igakülgsed katsed. See on olnud müügis alates 2010. aasta veebruarist. Iryna Giblett on tunnustatud maailmatasemel maniküürimeister, rahvusvaheliste konkursside kohtunik ja küünekunstile spetsialiseerinud ajakirja ImagiNAILtion toimetaja. Tema loodud disainid kaunistavad sageli välismaiste maniküüriteemaliste ajakirjade kaasi. Iryna on avaldanud mitmeid töid küünedisaini alal, mida on trükitud kaheksas riigis. Iryna Gibletti kutsuti 2010. aasta märtsis Düsseldorfis (Saksamaal) toimunud prestiižsete maailmameistrivõistluste žürii liikmeks, aga maikuus oli ta Euroopa esimesel maniküürimeistrite kruiisil peakoolitaja.


Enim müüdud

Kõik enim müüdud tooted